Suplementy dla sportowców

Pakowanie na siłowni jest coraz powszechniejsze. To nie dziwota, wszakże nic tak skutecznie nie spala tkanki tłuszczowej, jak mocny trening z wolnymi ciężarami. I nic tak efektywnie nie zachęca organizmu do tworzenia wydatniejszej muskulatury. Ale właściwa sesja treningowa to nie wszystko – konieczne jest także prawidłowe odżywianie. Styl żywienia trenującego powinien być skrupulatnie dopracowany, nie można stawiać na intuicję

.

ćwiczenia na siłowni

Autor: Gary Bembridge
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego każdy, kto planuje zrzucić kilogramy albo dorobić się stalowych mięśni, musi starannie opracować sobie jadłospis. Należy zrezygnować z wysoko przetworzonych produktów spożywczych i spożywać kasze, ryż i pieczone mięso.

W jadłospisie kulturysty-amatora powinna być ujęta duża doza białka, potrzebnego do wzmocnienia mięśni.

Ciekawe opisy oczekują na Ciebie na następnej witrynie, która została poświęcona zbliżonej tematyce. Kliknij w link i dowiedz się i sprawdź (https://asmtechnology.eu/asm-300pl/asm-101pl) dodatkowych wiadomości.

Warto pamiętać, że polecana porcja protein dla osoby trenującej jest sporo wyższa od tej, którą poleca się osobom nieaktywnym.

Następnym istotnym aspektem, o którym ma pamiętać każdy aktywny człowiek, jest właściwa suplementacja.Jeśli twoim głównym celem, dla którego zacząłeś uczęszczać na siłownię jest zlikwidowanej tłuszczu, powinieneś nabyć aminokwasy.

Trzymając w menu spory deficyt energetyczny (co jest konieczne do palenia tłuszczu), wystawiasz swoje bicepsy i inne mięśnie na zniszczenie, dlatego warto przed sesją treningową przyjąć aminokwasy BCAA, które są fundamentalne dla ludzkich mięśni. Jeżeli pragniesz dostać gwarancję, że twoje muskuły są porządnie zabezpieczenie, przyjmij znaczną porcję BCAA również po zakończonym wysiłku. Preparat ten jest ważny
także dla tych ćwiczących, którzy wykonują intensywne HIIT.

Interesującym preparatem dla początkujących kulturystów jest arginina. To związek, którego łykanie sprawia, że do naszych muskułów dostaje się więcej składników odżywczych. Maksymalizuje to tak zwaną „pompę” – każdy trenujący ma pojęcie, o co chodzi. Przez spory czas po sesji mięśnie są zwiększone od krwi, co jest pozytywnym dla psychiki efektem.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,