Suplementy diety jako istotne elementy w trakcie rzeźbienia swojego ciała – Przeczytaj więcej niżej!

W trakcie rzeźbienia swojego umięśnionego ciała, a więc w czasie redukcji, znaczącym szczegółem są odżywki i suplementy diety. Trening i dieta grają rolę fundamentalną, ale nie powinno się lekceważyć rangi suplementacji. Rynek suplementów oferuje nam bardzo wiele artykułów w kwestii uzupełniania dziennej diety.

ćwiczenia na masę

Autor: Rockwall TX Cuckold Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Suplementy na masę to po prostu jedzenie w proszku. Białko to budulec muskułów i bez jego należytej ilości trudno budować mięśnie. Najtrudniej też jest go dostarczać z diety. O ile osoby ważące niewiele w początkowym etapie ćwiczeń nie potrzebują go wiele, o tyle osoby bardziej zaawansowane z większą masą ciała powinny spożywać go o wiele więcej. Często jest trudno spożywać go z żywności w dostatecznej ilości, dlatego należałoby w takim wypadku zaopatrzyć się w dobrej jakości odżywkę białkową nazwaną czasami suplementami na masę mięśniową.

Dieta na masę polega na przyjmowaniu takiej kwot kalorii, która przekracza nasze dzienne zapotrzebowanie. Dzięki temu organizm ma wyższe rezerwy energetyczne do konstruowania nowej i większej masy mięśniowej. Sporty sylwetkowe to w większości dieta i należy o tym zawsze pamiętać. Dieta to podstawa, a suplementy tworzą jedynie dodatek, także dodatkową pomoc w procesie modelowania sylwetki. Kreatyna to najlepsza, a jednocześnie najbezpieczniejsza substancja na budowę siły i masy mięśniowej, która przy stosownej diecie z nadwyżką kaloryczną potrafi nadrobić okres budowania mięśni i dostrzegalnie zwiększa ich siłę, oraz odporność.

Rzeźbienie to spalanie tkanki tłuszczowej, którą muskuły są pokryte. Suplementy na rzeźbę pozwalają w szybszym tempie pozbyć się nadmiaru tłuszczu, oraz wody podskórnej. Najlepszym doborem będą termogeniki, jakie podwyższają temperaturę ciała, nakręcają metabolizm, a zarazem doskonale ożywiają przed ćwiczeniem.

Właściwym przedsięwzięciem jest dołączenie kreatyny do suplementacji. W czasie obniżki tkanki tłuszczowej towarzyszy często problematyczny ubytek werwy, przez co z trudem podnosimy ciężary, jakie przedtem nie stanowiły problemu.

Po przeczytaniu powyższego wpisu nęci Cię, żeby pozostawić na tej stronie małe komentarze o nas (www.maruna.wroclaw.pl/)? Nie zwlekaj! Nawet najmniejsza ocena będzie dla nas istotna.

ćwiczenia na siłowni

Autor: JBLM MWR
Źródło: http://www.flickr.com

Aby utrzymać w właściwej kondycji mięśnie, trzeba trenować ciągle na znacznych obciążeniach. Kreatyna pozwoli utrzymać siłę na wysokim poziomie – tutaj: .

Każdy powinien wiedzieć, że bez odpowiednio zestawionego jadłospisu, suplementy diety nie wykorzystają swojego potencjału.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>