Powrót do przeszłości czyli drugie życie dawnych urządzeń sportowych

Kto z nas nie śnił lata temu by posiadać już samochód? Sny, plakaty na ścianie i zazdrosne spojrzenia w kierunku starszych kolegów, którzy mieli już za sobą test na prawo jazdy.

hulajnoga wyczynowa

Autor: PHARMA CF
Źródło: PHARMA CF
Jednak nam pozostały tylko mniej zmotoryzowane Urządzenia. A teraz one wracają na top.
Hulajnoga wyczynowa od zawsze jest sprzętem użytku powszechnego w przedszkolach i szkołach podstawowych. Dzięki niej poznawało się przepisów ruchu, opanowywało podstawowe manewry. Owy sprzęt, w wersji bardziej albo mniej zaawansowanej, był na wstępie kuszącą świeżością, a następnie kluczowym środkiem transportu. W późniejszych latach pojawiły się takie sprzęty jak hulajnoga trójkołowa (przeczytaj więcej), jakie nadawały świeże trendy na drogach. Jednak to ta najprostsza wersja na wieki pozostała najpopularniejsza. Obecnie hulajnoga trójkołowa znacznie rzadziej widywana jest na co dzień, ale teraźniejsze sprzęty posiadają nowe udoskonalenia. Poprawiony sposób hamowania lub ciekawe kierownice pomagają w jeździe. Gro osób kupuje sobie rękawice rowerowe po to, aby bardziej kontrolować zdolności pojazdu. Mają one ciekawą konstrukcję, dzięki której ręka (drętwienie palców ręki) nie spada z kierownicy. Także nadgarstek jest konkretniej zabezpieczony. Hulajnoga wyczynowa (dowiedz się więcej tutaj) jest mimo wszystko ponizanym środkiem transportu. Tania i tak samo jak deska rozpędzana siłą mięśni. I już nie ważne czy w pakiecie posiadamy rękawice rowerowe (zdecydowanie pomocna strona, warto zajrzeć), wystarczy tylko sam sprzęt –to wypróbować tej zabawy nawet jedynie po to, by wrócić na moment do chwil młodości.

Sprzęt owy miał odejść w zapomnienie. A jak możemy zaobserwować tylko zmienił się tak, aby wciąż dawać radość, ale tym razem znacznie mocniej wymagającym dzieciom.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,