Kreatywne prezenty na trzydziestkę

masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to sporo chwil przełomowych. Z reguły są to symboliczne granice, które traktujemy, jako motywacje do zmian.

Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, albowiem ponoć wtenczas rozpoczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dojrzałość. Ta granica nie jest jednakże jeszcze silnie zarysowana, zatem śmiało możemy przekraczać ją we dwie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego rewelacyjną uciechę. Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć rozmaitych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to często motywacja do nowych decyzji: zamierzamy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniążków, założyć rodzinę, stać się bardziej rzetelni, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków ku dorosłości. Obchodzenie pełnych rocznic to już rytuał. A trzydziestka to okazja wybitnie okazjonalna. Huczna uczta, mnóstwo znajomych i prezenty, które bywają złośliwe, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel dostanie gumową lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może liczyć na książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni prawdopodobnie otrzymają poradnik motywacyjny bądź skórzaną aktówkę. A wszak można efektywniej. Proponujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom uciechę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

PREZENT DLA NIEGO – ŚCIGAJ SIĘ I LATAJ

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Szybkie auta to obiekt westchnień mężczyzn niezależnie od wieku. Trzydziestolatek zapewne uradowałby się ze sportowego samochodu, ale taki podarunek przekracza możliwości finansowe większej części z nas. Podobnie wielką uciechę przyniesie jazda wozem rajdowym. W szczególności wart zainteresowania jest rajdowy trening obciążenie olimpijskie jazdy Subaru lub Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza fantastycznych emocji i przeżyć. Również mocne przeżycia zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych miłośników prędkości. A jeśli jazda autem to zbyt przyziemny upominek to polecamy coś innego: lot paralotnią w tandemie.

DLA NIEJ RELAKS I PYSZNE JEDZENIE.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie oczaruje trzydziestolatki? Rewelacyjnym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja we dwoje, bowiem kobiety uwielbiają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie celebrować okazje. Blask świec i smaczne potrawy podkreślą ceremonialny charakter urodzin, ale również spowodują, że kobieta poczuje się wyjątkowo i warta miliona dolarów. Też niezwykłym podarunkiem na 30 urodziny może być masaż, który zrelaksuje, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach niejedna pani czuje się młodo a 30 lat może być wyłącznie powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>