Ciekawe informacje na temat piłki nożnej

piłka nożna

Autor: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym świecie. Dlatego powstała witryna FootballBlog.

To genialne złączenie bloga z serwisem o tematyce sportowej. Otwarte komentarze, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.

Reprezentacja Polski, Ekstraklasa, ligi zagraniczne. Ciekawe informacje, porady eksperta, skróty w formie filmików z najlepszymi częściami meczów. Gole Ekstraklasy, bramki z lig zagranicznych i meczów międzynarodowych, również filmiki z rewelacyjnymi oraz kuriozalnymi bramkami.

W portalu jest też miejsce na historię piłki nożnej i historię piłki nożnej w naszym kraju. Miłośnicy ciekawostek znajdą informacje o różnych odmianach piłki nożnej, instytucjach piłkarskich. Znajdą futbolowe historie oraz życiorysy najlepszych zawodników na świecie.

Blog opisuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Użytkownicy znajdą tu także informacje o FIFA, UEFA, PZPN i innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. FootballBlog to również przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie kopanie w gałę oraz słownik piłkarski. Z niepohamowaną przyjemnością prezentujemy najpiękniejsze i pełne seksu WAGs, to znaczy żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie związany z piłką nożną.

W cyklach bloga można spotkać na przykład „Opowieści Króla Kibiców”, czyli oryginalnego Andrzeja „Bobo” Bobowskiego. Blog stara się toczyć bój o lepszą piłkę nożną – dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, na przykład „Dobra strona kibola” czy „Kamery na boiska!”. Każdy polski klub znajdujący się w Ekstraklasie ma swoją stronę z informacjami i ciekawostkami.

Blog to również swoboda myśli i komentarzy.

Jeśli opublikowane tutaj wiadomości są według Ciebie absorbujące, kliknij tu, gdyż w danym serwisie (https://psychoterapiawsopocie.pl/dla-kogo/) również znajdziesz coś ciekawego!

Każdy miłośnik sportu może tutaj dodać swój własny tekst czy też skomentować tekst innego użytkownika. Można też brać udział w jednej z wielu licznych sond i ankiet, których nie brakuje na tym serwisie. Autorzy kibicują rzecz jasna reprezentacji Polski, ale nie ukrywają sympatii do innych reprezentacji oraz drużyn.

Priorytetem FootballBloga jest popularyzacja swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o futbolu. Autorzy piętnuje wszystkie przejawy chamstwa na stadionach i boiskach, ksenofobię i nietolerancję.

„Piłka jest okrągła… więc o piłce piszemy na okrągło.”

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>