Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu przeszły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już pomyśleć nad plażową formą. Do okresu wakacyjnego jeszcze parę miesięcy, a więc dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic bądź siłownię i zmienić dietę. Parę tygodni przed latem siłownie są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w krótkim czasie.To stracone nadzieje, ponieważ poprawianie sylwetki wymaga wielu miesięcy mocnej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Aby zaprojektować sobie dobry reżim ćwiczeniowy oraz menu, należy poszukać podpowiedzi w Internecie. Powinno się koniecznie pamiętać, że każdy jest wyjątkowy i nie można ściągać systemów treningowych i diet mistrzów bez dostosowania ich do siebie.

Nie kupuj bezwartościowych miesięczników kolorowych, gdzie w każdym odcinku zaleca się podobno wspaniałe sposoby na wartościową masę mięśniową w miesiąc. Takie rzeczy są abstrakcyjne, nawet przy udziale dobrych suplementów.

Czy masz pytania w odniesieniu do omawianej problematyki? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj informacje na przedstawiane zapytanie – na pewno okażą się one niezwykle interesujące.

Niektóre suplementy są warte kupna, poniżej prezentujemy parę odmian.

Thermo fat burner

Ten suplement jest wart zakupu. Statystyczny suplement diety na odchudzanie najczęściej zawiera kilka popularnych związków, które wspomagają pozbywanie się tłuszczu – na przykład kofeinę.

Z analiz wynika, że takie suplementy wykazują silnie działanie motywujące, to znaczy wzmacniają psychikę ćwiczącego, a ich skuteczność jest raczej niewielka.

Budowanie masy na siłowni

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli masz problemy z ciśnieniem, lepiej nie bierz takich środków, ponieważ wysoka ilość pobudzaczy może przynieść złe samopoczucie.

Baton białkowy

Naczelnymi wrogami osoby, która pragnie uzyskać estetyczną sylwetkę, są rzecz jasna cukry. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że cukier jest bardziej szkodliwy dla zdrowia i formy niż oczerniany tłuszcz. O ile dopadnie cię chęć na spożycie czegoś smacznego warto nabyć karton przepysznych batonów białkowych.

Tego typu suplementy są najczęściej wytwarzane z białka serwetkowego oraz słodzików i aromatów. W Polsce można znaleźć spore spektrum smaków i odmian batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ukochany wspaniały smak.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,